Jakie wybrać płytki do łazienki?

Jakie wybrać płytki do łazienki?

Przed nami remont łazienki i zastanawiamy się jakie płytki będą odpowiednie. Najlepiej wybrać takie, które będą trwale, łatwe w pielęgnacji oraz piękne. Ilość opcji płytek jest tak wielka, że taki wybór zajmie nam wile czasu. Postaramy się doradzić jak dobrze wybrać idealne płytki, aby zdawały egzamin w codziennym użytkowaniu oraz pięknie się prezentowały.

Co brać pod uwagę przy wyborze płytek łazienkowych?

Płytki do łazienki powinny mieć nie tylko atrakcyjny wzór czy kształt, ale powinny spełniać kilka ważnych zadań. Jeżeli wybieramy płytki łazienkowe na podłogę powinny być one przede wszystkim antypoślizgowe, ponieważ bezpieczeństwo jest najważniejsze. Powinny być również odporne na ścieranie. Płytki łazienkowe również powinny posiadać bardzo niską nasiąkliwość, ponieważ łazienka jest miejscem, w którym z reguły bierzemy prysznic więc płytki są nieustannie narażone na kontakt z wodą. Powinny być również odporne na różne detergenty, ponieważ łazienka jest miejscem, w którym bardzo istotną kwestią jest higiena i czystość.

Oferta płytek sklepu Eurołazienki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Oferujemy bogaty wybór glazury w tym  kafle do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu czy przedpokoju. Sprawdźcie przykładową ofertę – płytki serenissima.

Blog / przez

Post Author: admin